Sök efter ISBN, titel eller författare
Resultat:
Inga fler resultat att visa.
Böcker
Författare
Om oss
Kontakt
Manus
Press
Kontakta oss
Kontakta gärna oss på Vox. För allmänna frågor och funderingar når du oss lättast på mejl.
vox@voxbyopal.se
Vi på VOX
Melina Nordstrand, melina@voxbyopal.se
Anja Eriksson, anja@voxbyopal.se
Försäljning
Hemming och Baggfelt
Anders Hemming, 073-073 03 78, anders@hemmingbaggfelt.se
Ylva Baggfelt, 070-253 86 39, ylva@hemmingbaggfelt.se
Johan Moberg, 070-316 77 70, johan@hemmingbaggfelt.se
Emelie Andrén, 070-544 88 83, emelie@hemmingbagfelt.se
Distribution
Förlagssystem
08-657 95 00
order@fsys.se